DokuzB Forum - Since '09
DokuzB Forum'a Hoş Geldiniz.. İyi vakit geçirmeniz dileklerimizle..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Yıllanmış 9-B Forum Sitesine Hoş Geldiniz. Sitemiz Şarap İçeriklidir :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DokuzB Forum sitesi yapım aşamasındadır. Aşamamız grafik ve veri tabanı üzerindedir. Üyelerimiz ve ziyaretcilerimiz forumdan yararlanabilirler.

EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)

+3
*JaSmİNe*
Raß!a
Owner
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Owner
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Owner

EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Empty
MesajKonu: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 10:05 pm

ÇOK İYİ NİYETİ BİR HOCA.HER YÖNÜYLE...
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 1:55 pm

aynen katılıyorum yha bizim bilgi öğrenmemiz için elinden gelen herşeyi yapıyor bilgisayarları ilgili birçok şeyi bu sene öğrendim eda hocama teşekkür ediyorum...
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 8:54 pm

eda hocayı çoq seviorum bilg öğretmek için elinden geleni yapıo.
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 7:16 pm

ayh ysmn bizim dedimiz şeyleri tekrarlıosun yha zuhahahahahha
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 10:04 pm

ne gsl işte uğraşmıorum Very Happy
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 2:52 pm

oda doğru bi ara bende denerim Xd
Ozan Karagöl

Ozan Karagöl

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 10:54 pm

Eda Hoca Süper Bi hoca ! Çok güzel knu işliooo:D
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 3:16 pm

aynen katılıyorum...
Sithas

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 8:30 pm

Eda hoca kardeşim gibidir üzerseniz kafanızı kırarım yetmezse Ahmet Hoca'ya havale ederim sizi...Üzerinizden kervan geçmişten beter eder sizi iki espride nakavt!!...Yaparım...Evet....
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 11:08 am

hocam yha siz kendiniz yetersiniz zaten ahmet hocayı katmaya gerek yok xD((yandık arkadaşlar .....))
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 11:08 am

ozan senin korman lazım ahmet hoca seni haydarıyla nasıl kovalamıştı zuhahahahhah
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 10:26 pm

yha ben bu haydar olayını kaçırdım bi ara anlatında ben de bilim
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 10:27 pm

hocam biz eda hocayı üzmeyiz de yine safterler var işin içinde gerçi eda hocanın dersinde fazla konuşmuo galiba
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 11:21 pm

nefret ediyorum ondan
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 9:52 pm

o kdr hocalar kızıolar fahri hocanın dersinde bile konuşuo tüm hocalrın dövmesi gerekio herhalde susması için
Ozan Karagöl

Ozan Karagöl

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 9:54 pm

Ders Çok ZevkLi Tabi Katılınca. !
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 9:56 pm

eed.
lanet1866

lanet1866

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 12:49 am

ben ilk defa bi derse böyle katılım yaptım normaldede katılmak isterim ama bende öğrencilik hayatım boyunca bi utangaçlık var çözemiyorum bir türlü bugün bilgisayar dersinde derse katıldım ve bir öğrencinin derse katılınca daha çok şey anladını öğrendim daha önceki derslerde bildiğim halde söz hakkı almazdım ama bugün aldım ve ders benim açımdan çok zevkliydi Very Happy
Sithas

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 1:20 pm

*JaSmİNe* demiş ki:
hocam biz eda hocayı üzmeyiz de yine safterler var işin içinde gerçi eda hocanın dersinde fazla konuşmuo galiba

İlgilenicem kendisiyle....Dert tasa yok...
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 4:32 pm

hocam siz demişseniz bu iş kesin biter xd
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 7:50 pm

hocam çok çok çok çok saolun:D
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 7:51 pm

eed yücel sana geçen derste çok şaşırdım ilham felan geldi zanneddim:D
edamar

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 12:07 am

evet yücel gerçekten katılıyosun derse hep katıl ve tüm derslerde de bunu yap Wink) AFERİN Smile)
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 11:02 am

Smile
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)   EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni) Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:22 pm

hocam ilk önce sitemize üye olduğunuz için teşekkürler

bu arada hocam sınav tarihi ne zaman ına göre çalışalım

EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» EDA KALYONCU (bilgisayar öğretmeni)
» AHMET HOCA (beden eğitimi öğretmeni)
» Bilgisayar Terimleri
» NAZLI GÜNDOĞDU (DİN KÜLTÜRÜ VE AHL. BİL. ÖĞRETMENİ)
» Bilgisayar ve Driver İle İlgili Linkler