DokuzB Forum - Since '09
DokuzB Forum'a Hoş Geldiniz.. İyi vakit geçirmeniz dileklerimizle..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Yıllanmış 9-B Forum Sitesine Hoş Geldiniz. Sitemiz Şarap İçeriklidir :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DokuzB Forum sitesi yapım aşamasındadır. Aşamamız grafik ve veri tabanı üzerindedir. Üyelerimiz ve ziyaretcilerimiz forumdan yararlanabilirler.

MURAT UZUNAL (kimya öğr)

+2
Raß!a
Owner
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Owner
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Owner

MURAT UZUNAL (kimya öğr) Empty
MesajKonu: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 10:10 pm

Yorumları size bırakıyorum.
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 2:03 pm

sinirlenince çok kötü gülünce çok iyi bir insan.....:d Smile ((masa tenisinde bana yenildi))benim için büyük gurur
Ozan Karagöl

Ozan Karagöl

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 2:27 pm

Opßaa:D Rabia Sende Herkesi Yenion:D Hade Hayırlısı Bakalım

Murat Hocaya geLince İsmini Yanlıs Yazdın: Murat Remzi UzunaL Olucaktı Ama Neysee ÖnemLi degiL

Du bakalım daha hic ders işlemedik onunla İns. Geceriz Kmyadan:D
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 6:21 pm

yha tabia yazılıları unutuon herhalde ama nese

hocayı yendim ama rövanşiını yapmadık xD

KOD ADI::temizlikçi

zuhahahaha
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 8:13 pm

KOD ADI: temizlikçi kimdi yha Very Happy
murat hocaya gelince hiç ders işlemedik ama ders dışında eğlenceli ve komik bir hoca ben sewiorum inş. dersleri de gsl geçerde kimya dan geçeriz
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 8:46 pm

KOD ADI::temizlikçi bnm

ayrıca aynen katılıorum ysmn
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 10:13 pm

hee doru sendin temizlikçi Very Happy:D tabi katılcan ben sana katılcam sen bana katılcan geçinip gitcez öle:D:D KOD ADI:ben sevmesemde safinazxDxD
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 7:31 pm

safinaz zuhaha
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 10:06 pm

senn ki çoq mu spr temizlikçi Very Happy:Dfırat yine gsl isimle geçinio atatürk ben safinaz :S
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 2:55 pm

temizlikçiyi buldum ve çok seviyorum ayrıca safinaz hanım yasin thanks bu güzel takma ad için...
Ozan Karagöl

Ozan Karagöl

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 8:09 pm

Lütfen Buraya Temizlikçi , Safinaz Gibi Kelimeler Kullanmayınız. Murat Hocamız Hakkında Görüşlerinizi Yazınız.™️
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 10:43 am

ozan hala beni şaşırtıyorsun sana ne oldu böyle
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 10:59 pm

murat hoca çoq ii bi hoca ve ben dersini anlıorum hemde sınıfı susturuo filiz hocada sınıf hiç susmuo du hiç bişi anlamıodum
Ozan Karagöl

Ozan Karagöl

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 1:21 pm

Bende İlk Defa Kimyadan Bisiler Anladım xD
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 4:43 pm

yha hoca süper anlatıyor anlattığı herşeyi anladım eee hoca süper olunca.....
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 7:40 pm

eed ders anlatışı spr bende ilk defa kimyayı anladım sınıfın sesi bile çıkmıo hele safter kıpırdamıo bile demekki susmaları için tüm öğretmenlerin kızması vb. lasım:D
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 7:29 pm

fahri hocanın bir sözü vardı kötekle falan ilgili hatırlayamadım sözle uslanmayanın hakkı kötektirdi galiba sonu aynen öyle xd
lanet1866

lanet1866

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 11:04 pm

murat hoca yorumsuz geçen seneden çok iyi tanıyorum çünkü geçen sene sınıf öğretmenimizdi
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 8:21 pm

eed rabia aynn katılıorum söz doru çok sefiorum o sözü..
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 11:01 am

bende çok seviyorum...
Sithas

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 4:02 am

Adam gibi adam...Örnek almanız gereken birisi bence gençler..Ciddiyim...
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 2:23 pm

tavsiyenizi dikkate alırız hocam...
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 7:41 pm

eed..
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 9:49 pm

bu cuma sınavızz yandıkkkk
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: MURAT UZUNAL (kimya öğr)   MURAT UZUNAL (kimya öğr) Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 9:21 am

eed..rabia hani bana soruları getircektin aa olmaski getir soruları

MURAT UZUNAL (kimya öğr)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» MURAT REMZİ UZUNAL (KİMYA ÖĞRETMENİ)
» MuRaT DALkıLıç--KaSaBa