DokuzB Forum - Since '09
DokuzB Forum'a Hoş Geldiniz.. İyi vakit geçirmeniz dileklerimizle..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Yıllanmış 9-B Forum Sitesine Hoş Geldiniz. Sitemiz Şarap İçeriklidir :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DokuzB Forum sitesi yapım aşamasındadır. Aşamamız grafik ve veri tabanı üzerindedir. Üyelerimiz ve ziyaretcilerimiz forumdan yararlanabilirler.

İlK ŞEHİTLERİMİZİ VERDİKTEN SONRA ROBERT BROCKUN YAZISI

YazarMesaj
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

İlK ŞEHİTLERİMİZİ VERDİKTEN SONRA ROBERT BROCKUN YAZISI Empty
MesajKonu: İlK ŞEHİTLERİMİZİ VERDİKTEN SONRA ROBERT BROCKUN YAZISI   İlK ŞEHİTLERİMİZİ VERDİKTEN SONRA ROBERT BROCKUN YAZISI Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 6:29 pm

…-Hurraa! Bu inanılamayacak kadar güzel bir şey! Talihimizin bize bu kadar yardım edeceğini hiç sanmıyordum. Haydi gidiyoruz!... Galata kulesi on beş pusluk toplarımızla yerle bir edilecektir. Deniz kana boyanıp leş gibi olacaktır. Ayasofyanın’nın mozaiklerini, halılarını, ikonalarını yağma edeceğiz! Türk lokumları (kadınları) benim olacak! İnanamıyorum ki, bir devrin kapanışına şahit olacağım! Tanrım, hayatımda bu kadar mesut olmamıştım! Sırf bir tarafa akan bir ırmak gibi çocukluğumdan beri içimdeki bu arzunun İstanbul’a gidecek askerlerin arasında bulunmak hevesinin varlığını şimdi daha iyi anlıyorum.
(Asker – Yönetici - İnsan T.C. Genel Kurmay Başkanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Ankara – 1995 Sayfa. 56)

İlK ŞEHİTLERİMİZİ VERDİKTEN SONRA ROBERT BROCKUN YAZISI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HİYEROGLİF YAZISI
» HZ MUHAMMET ((arapça yazısı))
» msn nickinizde DİKKAT.....!!!! yazısı olsun xD