DokuzB Forum - Since '09
DokuzB Forum'a Hoş Geldiniz.. İyi vakit geçirmeniz dileklerimizle..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Yıllanmış 9-B Forum Sitesine Hoş Geldiniz. Sitemiz Şarap İçeriklidir :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DokuzB Forum sitesi yapım aşamasındadır. Aşamamız grafik ve veri tabanı üzerindedir. Üyelerimiz ve ziyaretcilerimiz forumdan yararlanabilirler.

nevriye kaplangil((müzik hocası))

4 posters
YazarMesaj
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

nevriye kaplangil((müzik hocası)) Empty
MesajKonu: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 3:05 pm

yorumlrınızı bekliyorum..
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 11:01 pm

yorumlarınızı beklioxDii bi hoca ama ben müzikten hiçbişi anlamıomxD
Ozan Karagöl

Ozan Karagöl

MesajKonu: Geri: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 11:10 pm

Müzik Hocası Çoq iyi Bi Hoca Seside Süperrrr
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 9:08 pm

sesi spr ötesi de dersini anlamıorum hep şarkı türkü sölesek sol anahtarı felan anlamıom ben..
Ozan Karagöl

Ozan Karagöl

MesajKonu: Geri: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 9:46 pm

İlahi Jasmen Hic Biside Anlamıon haaa
lanet1866

lanet1866

MesajKonu: Geri: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 12:53 am

Yasemine bu konuda katılıyorum notaların yerlerini karıştırmamak elde değil bu arada arkdaşlar sınavlar başlıyor gruplar iş başına bence özellikle yasemin bizim gurup toplanması lazım herkese şimdiden sınavlarda ve sözlülerde başarlar dilerim (öğretmenlerimizden de yazılılarda ve sözlülerde merhamet diliyorum) Very Happy:D
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 10:36 am

ben ilkokulda müzik derlerini hiç anlamazdım ama allhtan nevriye hoca sayesinde anlayabiliyorum xD
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 7:48 pm

ama anlaşılcak gibi diilki ilkokuldan beri nefret ediorum notalardan bu sene dh da nefret ediorum
Raß!a
Admin
Admin
Raß!a

MesajKonu: Geri: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 7:39 pm

bende karıştırıyorum notaları yha sorun bu aslında xd
*JaSmİNe*
Admin
Admin
*JaSmİNe*

MesajKonu: Geri: nevriye kaplangil((müzik hocası))   nevriye kaplangil((müzik hocası)) Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 7:13 pm

tuba anlatınca anlıom ama hoca anlatınca karıştırıom..xD

nevriye kaplangil((müzik hocası))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DİLEK HOCA (FİZİK HOCASI)
» GÜLDEN HOCA((TARİH HOCASI))
» YASEMİN HOCA(coğrafya hocası ayrıca rehmenlik hocamızdı)