DokuzB Forum - Since '09
DokuzB Forum'a Hoş Geldiniz.. İyi vakit geçirmeniz dileklerimizle..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Üye olmak için 'Üye Ol' tıklayınız..

Yıllanmış 9-B Forum Sitesine Hoş Geldiniz. Sitemiz Şarap İçeriklidir :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DokuzB Forum sitesi yapım aşamasındadır. Aşamamız grafik ve veri tabanı üzerindedir. Üyelerimiz ve ziyaretcilerimiz forumdan yararlanabilirler.

İngilizce ödevime yardım lütfen Konu 'CAN( e-bilmek)' acil cuma son gün millet

YazarMesaj
JudasPriest

JudasPriest

İngilizce ödevime yardım lütfen Konu 'CAN( e-bilmek)'  acil cuma son gün millet Empty
MesajKonu: İngilizce ödevime yardım lütfen Konu 'CAN( e-bilmek)' acil cuma son gün millet   İngilizce ödevime yardım lütfen Konu 'CAN( e-bilmek)'  acil cuma son gün millet Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 8:07 pm

Exclamation Exclamation Exclamation fiiler ben weriyim: bulabilirseniz degişik şeyler lütfen yazın::: Exclamation Exclamation

Arrow run-ride-read-walk-lead-give-study-fly-cut-kill-use-drive-beat-drink-go-wahs-say-say-sing-image-work-win-write-sell-buy-put-send-send-hold-eat-play-see-find-get-hear-teach--- Exclamation Exclamation Exclamation

FİİLLER BUNLAR KENDİ EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ WARSA WE DEGİŞİK KELİMELER BULABİLİRSENİZ COK SEWİNİRİM
ÖRNEK : TR: Jhon yüzebiliryor ama babası yanındayken ve canyelegiyle

İNG: Jhon can swim but this father in the next and lifejacket's

Tr lerinide werirseniz kontrol etmek için kullanırım

Arrow Arrow Arrow ŞİMDİDEN BÜTÜN YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER lol! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

İngilizce ödevime yardım lütfen Konu 'CAN( e-bilmek)' acil cuma son gün millet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Knight Online'' Hayat Ofline ( Arkadaşlar Lütfen Okuyun )